Program

BELLA Plaża Gotyku Toruń 2019

Zespół Szkół Nr 10, Plac Św. Katarzyny 9, Toruń

08.06.2019 (sobota)
10:00-15:00 Mistrzostwa UMK kobiet i mężczyzn
15:00-16:00 BELLA Happy Kids Camp - akademia siatkówki dla dzieci

22.06-23.06.2019 (sobota – niedziela)
10:00-17:00 Ogólnopolski Turniej Juniorów i juniorek
15:00-16:00 BELLA Happy Kids Camp - akademia siatkówki dla dzieci

06.07.2019 (sobota)
10:00 – 18:00 Mistrzostwa Torunia Amatorów / Runda 1
16:00 – 17:00 BELLA Happy Kids Camp - akademia siatkówki dla dzieci

07.07.2019 (niedziela)
10:00 – 18:00 Mistrzostwa Torunia Par Mieszanych / Runda 1
16:00 – 17:00 BELLA Happy Kids Camp - akademia siatkówki dla dzieci

20.07.2019 (sobota)
10:00 – 18:00 Mistrzostwa Torunia Amatorów / Runda 2
16:00 – 17:00 BELLA Happy Kids Camp - akademia siatkówki dla dzieci

21.07.2019 (niedziela)
10:00 – 18:00 Mistrzostwa Torunia Par Mieszanych / Runda 2
16:00 – 17:00 BELLA Happy Kids Camp - akademia siatkówki dla dzieci

03.08.2019 (sobota)
10:00 – 18:00 Mistrzostwa Torunia Amatorów / Runda 3
16:00 – 17:00 BELLA Happy Kids Camp - akademia siatkówki dla dzieci

04.08.2019 (niedziela)
10:00 – 18:00 Mistrzostwa Torunia Par Mieszanych / Runda 3
16:00 – 17:00 BELLA Happy Kids Camp - akademia siatkówki dla dzieci

17.08.2019 (sobota)
10:00 – 18:00 Mistrzostwa Torunia Amatorów - / FINAŁ
16:00 – 17:00 BELLA Happy Kids Camp - akademia siatkówki dla dzieci

18.08.2019 (niedziela)
10:00 – 18:00 Mistrzostwa Torunia Par Mieszanych - / FINAŁ
16:00 – 17:00 BELLA Happy Kids Camp - akademia siatkówki dla dzieci


ORLEN Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej

Boiska boczne
Zespół Szkół Nr 10, Plac Św. Katarzyny 9, Toruń

29 sierpnia 2019 (czwartek)
09:00-18:00 Mecze turnieju kobiet
18:00-18:30 BELLA Happy Kids Camp - akademia siatkówki dla dzieci

30 sierpnia 2019 (piątek)
09:00-18:00 Mecze turnieju mężczyzn
11:00-16:00 Mecze turnieju kobiet
18:00-19:00 Ćwierćfinał turnieju kobiet
18:00-18:30 BELLA Happy Kids Camp - akademia siatkówki dla dzieci
 
Stadion Główny
Rynek Nowomiejski w Toruniu

29 sierpnia 2019 (czwartek)
09:00 - 18:30 Turniej główny kobiet i mężczyzn, faza grupowa

30 sierpnia 2019 (piątek)
09:00 - 16:50 Turniej główny kobiet i mężczyzn (dokończenie fazy grupowej mężczyzn)
17:40 - 18:20 Ćwierćfinały kobiet

31 sierpnia 2019 (sobota)
10:00 - 11:00 Turniej główny mężczyzn
12:00 - 13:00 Półfinały Kobiet
14:00 - 15:00 Ćwierćfinały mężczyzn
15:00 - 16:30 MECZ GWIAZD
16:45 - Mecz o 3. miejsce kobiet
17:45 - Finał kobiet

1 września 2019 (niedziela)
10:00 - 11:15 Półfinały mężczyzn
15:30 - Mecz o 3. miejsce mężczyzn
16:45 Finał mężczyzn