Nasi partnerzy: LOTTO

Nasi partnerzy: LOTTO

LOTTO większości z nas kojarzy się z kumulacjami, wysokimi wygranymi, "szóstką w totka" i żółtymi kulami w maszynie losującej, które tysiącom osób sprawiły wiele radości. Ci, którzy odwiedzają Bella Plażę Gotyku od lat znają LOTTO z zupełnie innej strony - strony sportowej, ponieważ od wielu lat jest partnerem toruńskiego wydarzenia.

Bella Plaża Gotyku swoją kumulację ma co roku, za każdym razem, gdy LOTTO po raz kolejny włącza się w organizację turnieju. To dlatego w trakcie nszego wydarzenia wielkiego logo LOTTO nie spotykamy przy kolekturach, ale na Rynku Nowomiejskim przy naszych gotyckich boiskach. Nie inaczej jest w przypadku jubileuszowej dziesiątej edycji toruńskich zawodów - LOTTO jest naszym partnerem, a jego logo na każdym kroku będziecie mogli spotkać na terenie turnieju.

Misją Fundacji LOTTO jest wspieranie społeczeństwa na drodze do szczęśliwego i odpowiedzialnego życia, a dobrze wiemy ile szczęścia daje sport. W dodatku jest jednym z tych aspektów życia, które najmocniej uczą nas odpowiedzialności - za siebie i za innych. Siatkówka plażowa pod tym względem jest wyjątkowa - w dwuosobowych drużynach tak naprawdę ważna jest i zespołowość i indywidualność. - Aktywizujemy ludzi do działania w celu podnoszenia jakości życia, poprzez popularyzowanie uprawiania sportów powszechnych, ułatwianie dostępu do kultury, wspieranie projektów społecznych oraz rozwijanie świadomości na temat odpowiedzialnej rozrywki - czytamy na oficjalnej stronie fundacji. Wszystko to wpisuje się idealnie w Bella Plażę Gotyku, dlatego niezmiernie cieszymy się, że współpraca z LOTTO układa się tak dobrze i trwa nieprzerwanie od lat.

Toruń Porusza
Sponsor tytularny
Sponsor tytularny
Sponsorzy główni
Bella
Kujawy-Pomorze
Pruszyński
Sponsorzy
Kartel
PGE
Hitor
Betor
Polski Cukier
Arpol
Wrzosel
Mikasa
Jurajska
UMK
Partnerzy
TEMS
Herosi
eBilet
LOTTO
Patronat medialny
Gra FM
RMF
Nowości
WP
Polsat
Sportowy24
Organizatorzy
PZPS
AZS UMK
Toruń Europejskim Miastem Sportu 2019