Turniej w Przysusze odwołany
Fot.: Beach Ball Przysucha

Turniej w Przysusze odwołany

W środę oficjalnie pojawiła się informacja o zaprzestaniu organizacji corocznych zmagań plażowych w Przysusze. Wiadomość ta bardzo mocno zaskoczyła organizatorów Bella Plaży Gotyku Toruń 2018. Jest nam bardzo przykro, że polska siatkówka plażowa straciła tak wyśmienite wydarzenie.
 
To, jak ciężko jest zorganizować turniej siatkówki plażowej na najwyższym poziomie, wiemy doskonale. Staramy się z całych sił kontynuować naszą przygodę z gotyckim wydarzeniem, tak jak i organizatorzy pozostałych turniejów w naszym kraju, choć nikomu nie jest łatwo. W momencie, gdy okazuje się, że jedno wydarzenie wypada z kalendarza plażowego rozgrywek - wszystkich nas łapie bezsilność.
 
Bella Plaża Gotyku pragnie wyrazić swój smutek z faktu, że w tym roku zabraknie imprezy organizowanej na bardzo wysokim poziomie. Wielokrotnie spotkaliśmy się z bardzo pochlebnymi opiniami na temat turniejów w Przysusze i poświęcenia ich organizatorów. Mamy nadzieję, że sytuacja ta jest chwilowa, a turnieje Beach Ball wrócą do kalendarza w kolejnych latach.