Nasi partnerzy: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA

Człon "BELLA" do nazwy naszego turnieju dodano wiele lat temu i obecnie trudno wyobrazić sobie Plażę Gotyku bez "BELLI". Wszystko dlatego, że Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych już od wielu lat wspierają naszą inicjatywę, będąc naszym strategicznym i zaufanym partnerem. TZMO także w tym roku włączyło się w organizację naszego wydarzenia.

Skąd więc wzięła się "BELLA" w naszym gotyckim wydarzeniu, skoro to TZMO nas wspiera? Otóż BELLA jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych SA. Bardzo cieszymy się, że nasz miejscowy globalny producent i dostawca artykułów higienicznych, kosmetycznych, wyrobów i usług medycznych już po raz kolejny zaangażował się w tworzenie Plaży Gotyku.
 
W ciągu ponad 65 lat istnienia firmy jej jakość i wyroby zostały docenione na całym świecie. Marki Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych (m.in. BELLA, SENI, BELLA HAPPY, POLLENA EVA) są jednymi z najlepiej rozpoznawanych na rynku polskim, jak i zagranicznych. Ich produkt trafiają do blisko 80 krajów w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej czy Australii.  Firma ta nie tylko związana jest z produkcji wyrobów medycznych, kosmetycznych i higienicznych. Posiada spółki handlowe i centra logistyczne w wielu krajach, a jej fabryki, linie produkcyjne czy też zastosowane technologie charakteryzuje innowacyjność, odpowiedzialność i doświadczenie. Ponadto TZMO są właścicielem Bella Line Wellness Centrum - najwyższej klasy kompleksu rekreacyjno-sportowego, które powstało w Toruniu w 2006 roku. Warto także dodać, że TZMO uplasowało się na dziesiątym miejscu w ranking Forbes "100 największych polskich firm prywatnych 2017". Ekspansja i rozwój TZMO i ich marek na świecie trwa, podobnie jak rozwój BELLA Plaży Gotyku.
 
Wsparcie Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych opiera się nie tylko na finansowym aspekcie. Jak już wspomnieliśmy nasz partner jest właścicielem wielu marek, dobrze znanych na polskim, jak i zagranicznym rynku. Z okazji Bella Plaży Gotyku TZMO przygotowuje obszerne zestawy swoich produktów, które trafiają do rąk zawodników, jako upominki dodatkowe. Otrzymują je także sędziowie, za swoją ciężką pracę w ciągu tych kilkunastu turniejowych dni. Wieloma z nich dzielimy się także z fanami siatkówki plażowej, którzy odwiedzają nasz turniej i dopingują uczestników. Dlatego każdy może przekonać się o jakości produktów produkowanych przez TZMO. Dodatkowo dzięki marce Bella Happy rok rocznie najmłodsi fani siatkówki plażowej mogą brać czynny udział w Kids Campach, organizowanych specjalnie dla nich.
 
Co roku staramy się nie zawieść zaufania TZMO, jakim obdarzeni zostaliśmy już dawno temu; mocno przykładając się do promocji poszczególnych marek i produktów naszego partnera. Cieszymy się, że te starania przynoszą efekt, a podjęte przez nas działania, satysfakcjonują naszego sponsora strategicznego, który nadal podąża z nami wspólną drogą o nazwie "Plaża Gotyku".