MISTRZOSTWA POLSKI 2019 w Toruniu!

W miniony weekend, tj 4-5.11.2017 odbyło się w spotkanie organizatorów siatkówki plażowej w COS OPO Spała.
Omawiane były plany organizacyjne na nadchodzący rok 2018. Uzgadniano terminy turniejów, wymieniano poglądy oraz spostrzeżenia dotyczące zakończonego sezonu siatkówki plażowej. Najważniejsza jednak dla nas informacja przyszła niespodziewanie z rąk przedstawiciela Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Przewodniczący Wydziału Siatkówki Plażowej, Pan Rafał Pośpiech przekazał na ręce Wojciecha Kaczmarka list intencyjny potwierdzający organizację w Toruniu Finału Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn w roku 2019.
Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika podejmie się organizacji już za niespełna 2 lata najważniejszego turnieju w olimpijskiej dyscyplinie sportu jaką jest Siatkówka Plażowa.
W ramach 10-tego jubileuszu BELLA Plaży Gotyku Toruńskie Stare Miasto stanie się głównym miejscem zmagań najlepszych siatkarek i siatkarzy plażowych.
Nim jednak będzie nam dane zasiąść na specjalnie wybudowanych trybunach wśród niemal 2 tysięcy kibiców czeka nas 9-ta edycja BELLA PLAŻY GOTYKU, która odbędzie się w dnia 4-17.06.2018.
Przyszłoroczna edycja na Rynku Nowomiejskim w Toruniu będzie przetarciem przed wielkim Finałem do którego już zaczęliśmy się przygotowywać.