Nasi partnerzy: Zespół Szkół nr 10 w Toruniu

Głównym miejscem rozgrywek BELLA Plaży Gotyku jest tradycyjnie   Rynek Nowomiejski w Toruniu. Spotkań w naszym turnieju jest wiele i nie bylibyśmy w stanie rozegrać ich wszystkich na głównych arenach gotyckich zawodów. Dlatego co roku gościmy na boiskach Zespołu Szkół nr 10 w Toruniu. W nadchodzącym turnieju będzie się tam działo sporo, a wszystko na nowiutkich obiektach do siatkówki plażowej.

Tegoroczna BELLA Plaża Gotyku po raz kolejny skorzysta z gościnności Zespołu Szkół nr 10. Rozgrywki w tym roku będą toczyć się na nowych boiskach, które powstały na terenie placówki dzięki uprzejmości Urzędu Miasta.  Boiska przeszły już pierwszy sprawdzian, gdy rozegrane zostały na nich Akademickie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w siatkówce plażowej mężczyzn. My jednak już nie możemy doczekać się, gdy wystartuje na nich BELLA Plaża Gotyku.

Co roku korzystamy nie tylko z boisk na terenie szkoły, ale także z zaplecza sanitarnego oraz pomieszczeń. Za każdym razem możemy liczyć na pomoc pracowników placówki, co jest nieocenione przy organizacji tak dużego wydarzenia.

Obecnie na Zespół Szkół nr 10 składa się liceum oraz gimnazjum, a placówka zapewnia wysoki poziom nauki, dlatego co roku jest wielu chętnych w procesie rekrutacyjnym. Zarówno liceum, jak i gimnazjum zapewniają miłą, przyjazną nauce atmosferę oraz wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną.