Nasi partnerzy: Składy budowlane Betor

Są rzeczy, bez których Bella Plaży Gotyku nie byłoby w ogóle. O czym mowa? Nie jest trudno się domyślić. na Rynku Nowomiejskim na co dzień ciężko znaleźć choćby większą kupkę piasku, a bez niego przecież nie ma siatkówki plażowej.

Tylko dwa boiska usytuowane na Rynku Nowomiejskim tworzone są przez 600 ton piasku. Na szczęście nie musimy „zaopatrywać się” w niego nad polskim morzem, a plaże zostawiamy w spokoju. Kruszywo potrzebne do budowy boisk każdego roku dostarcza nasz niezastąpiony partner – Składy budowlane Betor.

Firma powstała w 1990 roku w Toruniu i od początku zajmowała się produkcją betonu towarowego i drobnych prefabrykatów. Bardzo szybko, równolegle do tej działalności, Betor wprowadził handel materiałami budowlanymi. W kolejnych latach Betor rozwijał się zarówno pod względem geograficznym, otwierając nowe oddziały w Toruniu, Bydgoszczy i Grudziądzu oraz asortymentowym, poszerzając swoją ofertę materiałów budowlanych. Tak prężny rozwój firmy nie powinien zaskakiwać, a solidność oraz jakość produktów i usług plasuje Betor w czołówce takich firm w Polsce.

Tym bardziej cieszymy się, że kolejny rok z rzędu możemy liczyć na jej wsparcie.