Kacper Piechocki zamyka skład na Mecz Gwiazd

Kacper Piechocki zamyka skład na Mecz Gwiazd

Poznaliśmy komplet uczestników tegorocznego Meczu Gwiazd, który rozegrany zostanie w sobotę na niedługo przed spotkaniami o medale siatkarek w ORLEN Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej Toruń 2019. W tym roku znanych i lubianych osobistości siatkarskiego świata na Rynku Nowomiejskim nie zabraknie. Zawodnikiem, który zamyka grono gwiazd na to wydarzenie jest Kacper Piechocki.

Kacper Piechockiego jest kolejnym uczestnikiem tegorocznego Meczu Gwiazd. 23-letni libero PGE Skry Bełchatów to mistrz Polski z 2018 roku i wicemistrz kraju z 2017 roku. W dwóch wcześniejszych sezonach Piechocki zdobywał też brązowe medale PlusLigi. Zawodnik w swoim dorobku ma także trzy Superpuchary i jeden Puchar Polski. W rozgrywkach młodzieżowych reprezentacji zdobył wicemistrzostwo Europy kadetów i juniorów. W obu turniejach otrzymał też nagrodę dla najlepszego libero zawodów.

Kacper Piechocki, a także jego klubowy kolega Kamil Droszyński mieli już okazję potrenować przed zmaganiami w Meczu Gwiazd. W trakcie przygotowań do sezonu PGE Skra Bełchatów, oprócz zajęć chociażby w siłowni, wybrała także trening na boiskach do siatkówki plażowej.

Mecz Gwiazd rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 15:00 na boisku głównym zlokalizowanym na Rynku Nowomiejskim w Toruniu.

fot. Strefa Siatkówki, www.siatka.org

Toruń Porusza
Sponsor tytularny
Sponsor tytularny
Sponsorzy główni
Bella
Kujawy-Pomorze
Pruszyński
Sponsorzy
Kartel
PGE
Hitor
Betor
Polski Cukier
Arpol
Wrzosel
Mikasa
Jurajska
UMK
Partnerzy
TEMS
Herosi
eBilet
LOTTO
Patronat medialny
Gra FM
RMF
Nowości
WP
Polsat
Sportowy24
Organizatorzy
PZPS
AZS UMK
Toruń Europejskim Miastem Sportu 2019