Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Lokalizacja

Lokalizacje na których rozgrywać się będą wydarzenia w ramach BELLA Plaża Gotyku Toruń 2017:
Biuro Zawodów - Rynek Nowomiejski w Toruniu
Boisko nr 1 i nr 2 - Rynek Nowomiejski w Toruniu
Boisko nr 3, 4, 5, 6 - Zespół Szkół Nr 10 przy Placu Świętej Katarzyny w Toruniu

Na Rynku Nowomiejskim obowiązuje zakaz parkowania. Samochody prosimy pozostawiać na wyznaczonych parkingach. Istnieje możliwość skorzystania z pobliskiego parkingu na Placu Św. Katarzyny (podziemny - płatny)

close

NEWSLETTER - Bądźmy w kontakcie!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje jako pierwszy.

Zapisując się do naszego newslettera wyrażasz zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych przez NATE Piotr Kaczmarek z siedzibą w Toruniu przy ul. Witosa 9B/21, 87-100 Toruń, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 poz. 1182 ze zm.). NATE informuje, że administratorem Twoich danych osobowych jest NATE. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Przesyłanie przez NATE Piotr Kaczmarek z siedzibą w Toruniu przy ul. Witosa 9B/21, 87-100 Toruń informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2013 poz. 1422 ze zm.).