Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Dojazd

Pociągiem

Dojeżdżamy do dworca Toruń Główny następnie przesiadamy się na dowolny autobus MZK (np. 22, 27) i wysiadamy na przystanku „Plac Rapackiego” i stąd już pieszo trzeba się kierować w stronę Rynku Staromiejskiego (pod pomnik Kopernika) następnie ulicą Szeroką na Rynek Nowomiejski (ok 15 minut od przystanku autobusowego).
Dojeżdżamy do dworca Toruń Miasto następnie stąd pieszo musimy kierować się do przejścia dla pieszych naprzeciwko 4LO i iść ulicą Warszawską wzdłóż ogrodzenia szkoły aż będzie widać Rynek Nowomiejski (ok 20 minut od Dworca Miasto)

Autobusem

Centralny Dworzec Autobusowy znajduje się przy ulicy Generała Jana Henryka Dąbrowskiego. Wychodząc z dworca kierujemy się w lewo, w stronę ronda. Na rondzie skręcamy w prawo w stronę hotelu B&B. Ponownie skręcamy w prawo i udajemy się do przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną (przy ulicy Wały Generała Sikorskiego) i kierujemy się ulicą Prostą na Rynek Nowomiejski.

Samochodem

Do Torunia prowadzą bez utrudnień główne drogi krajowe. Zatem dojazd samochodem nie powinien stanowić problemu.
Prosimy pamiętać, że na Rynku Nowomiejskim obowiązuje całkowity zakaz wjazdu/postoju podczas trwania Plaży Gotyku.
Samochody prosimy pozostawiać na wyznaczonych parkingach. Istnieje możliwość skorzystania z pobliskiego parkingu na Placu Św. Katarzyny (podziemny - płatny)

close

NEWSLETTER - Bądźmy w kontakcie!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje jako pierwszy.

Zapisując się do naszego newslettera wyrażasz zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych przez NATE Piotr Kaczmarek z siedzibą w Toruniu przy ul. Witosa 9B/21, 87-100 Toruń, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 poz. 1182 ze zm.). NATE informuje, że administratorem Twoich danych osobowych jest NATE. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Przesyłanie przez NATE Piotr Kaczmarek z siedzibą w Toruniu przy ul. Witosa 9B/21, 87-100 Toruń informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2013 poz. 1422 ze zm.).