Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Danuta Rękawica

Danuta Rękawica

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasi Partnerzy: MIASTO TORUŃ stars

Plaża Gotyku i Toruń  to dwa nierozerwalne człony w naszym wydarzeniu. Gdyby nie miasto - nie byłoby gotyckiego turnieju na Rynku Nowomiejskim. Wsparcie, jakie otrzymujemy od Miasta Toruń w corocznej organizacji Plaży Gotyku jest nieocenione, a zaufanie jakim obdarzyły nas jego władze pozwalają co roku podwyższać poziom organizacyjny naszej imprezy, a setki ton piasku wysypywanego w sercu Torunia nikogo nie przerażają. Ukoronowaniem tej współpracy będą przyszłoroczne finały mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, do których przygotowywać się będziemy już w trakcie tegorocznego wydarzenia.

Przygotowania do BELLA Plaży Gotyku Toruń 2018 w pełni stars

Już po raz dziewiąty na Rynku Nowomiejski pojawią się tony piasku i zmagania w siatkówce plażowej. Tegoroczna BELLA Plaża Gotyku będzie mieć szczególny wymiar - będzie bowiem głównym sprawdzianem przed wydarzeniem, jakiego w Toruniu jeszcze nie było. W 2019 roku z okazji okrągłego, dziesiątego jubileuszu Plaży Gotyku w mieście Mikołaja Kopernika odbędą się finały mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Najbliższa edycja turnieju będzie przedsmakiem tych zmagań.

Krzysztof Ignaczak: Nie trzeba mnie długo namawiać stars

Już w czerwcu dziewiąta edycja Bella Plaży Gotyku, turnieju siatkówki plażowej rozgrywanego w otoczeniu urokliwego Rynku Nowomiejskiego w Toruniu. Co roku wydarzenie to przyciąga rzeszę kibiców, a także gwiazdy polskiego sportu. Od kilku lat z toruńskimi rozgrywkami związany jest Krzysztof Ignaczak, wieloletni reprezentant Polski w siatkówce halowej, mistrz świata z 2014 roku, a obecnie komentator Polsatu Sport. - Jeśli tylko nadarzy się okazja, by móc pojawić się w Toruniu po raz kolejny to z miłą chęcią całą rodziną odwiedzimy to miasto w tym roku – zdradza nam popularny „Igła”.

Wolontariat oczami BELLA Plaży Gotyku stars

Czerwiec dobiega końca. Miesiąc otworzyliśmy startem BELLA Plaży Gotyku Toruń 2017, a „gotyckie” zmagania trwały kilkanaście dni. Chcemy nałożyć klamrę i zamknąć ten miesiąc także toruńskim akcentem.

​„Gotycki” triumf Ociepskiego i Łukasika stars

Kolejna edycja BELLA Plaży Gotyku Toruń 2017 przeszła do historii. Tegoroczne zmagania należały do jednych z najciekawszych i najbardziej emocjonujących w historii tego turnieju.

Grand Prix Polski mężczyzn - wyniki (niedziela) stars

Bella Plaża Gotyku Toruń 2017 powoli dobiega końca. W sobotę rozstrzygnęliśmy turniej siatkarek. Przed nami ostatnie już zmagania w turnieju mężczyzn. Poniżej zestawienie dzisiejszych spotkań oraz wyniki.

BELLA Plaży Gotyku Toruń 2017 po pierwszych rozstrzygnięciach stars

Sobota to dzień, w którym grę w turnieju Bella Plaży Gotyku Toruń 2017 zakończyły kobiety. Na najwyższym stopniu podium stanęły Magdalena Saad oraz Dorota Strąg, które w finale pokonały duet Zdon/Biranowska.

Grand Prix Polski kobiet - wyniki stars

Turniej główny Grand Prix Polski w siatkówce plażowej kobiet wszedł w decydującą fazę i przed nami najważniejsze mecze. Poniżej zestawienie spotkań oraz wyniki już zakończonych meczów.
Subscribe to this RSS feed

Organizatorzy: