Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
Danuta Rękawica

Danuta Rękawica

email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wolontariat oczami BELLA Plaży Gotyku stars

Czerwiec dobiega końca. Miesiąc otworzyliśmy startem BELLA Plaży Gotyku Toruń 2017, a „gotyckie” zmagania trwały kilkanaście dni. Chcemy nałożyć klamrę i zamknąć ten miesiąc także toruńskim akcentem.

​„Gotycki” triumf Ociepskiego i Łukasika stars

Kolejna edycja BELLA Plaży Gotyku Toruń 2017 przeszła do historii. Tegoroczne zmagania należały do jednych z najciekawszych i najbardziej emocjonujących w historii tego turnieju.

Grand Prix Polski mężczyzn - wyniki (niedziela) stars

Bella Plaża Gotyku Toruń 2017 powoli dobiega końca. W sobotę rozstrzygnęliśmy turniej siatkarek. Przed nami ostatnie już zmagania w turnieju mężczyzn. Poniżej zestawienie dzisiejszych spotkań oraz wyniki.

BELLA Plaży Gotyku Toruń 2017 po pierwszych rozstrzygnięciach stars

Sobota to dzień, w którym grę w turnieju Bella Plaży Gotyku Toruń 2017 zakończyły kobiety. Na najwyższym stopniu podium stanęły Magdalena Saad oraz Dorota Strąg, które w finale pokonały duet Zdon/Biranowska.

Grand Prix Polski kobiet - wyniki stars

Turniej główny Grand Prix Polski w siatkówce plażowej kobiet wszedł w decydującą fazę i przed nami najważniejsze mecze. Poniżej zestawienie spotkań oraz wyniki już zakończonych meczów.

Turniej główny GPP mężczyzn - wyniki stars

Od rana na boiskach Zespołu Szkół nr 10 toczy się walka w turnieju głównym Grand Prix Polski w siatkówce plażowej mężczyzn. Poniżej zestawienie meczów oraz wyniki.

Dużo grania w BELLA Plaży Gotyku Toruń 2017 stars

Za nami intensywny dzień w Bella Plaży Gotyku Toruń 2017. Siatkarki stworzyły wiele niezwykłych i zaciętych widowisk siatkarskich w turnieju głównym Grand Prix Polski, natomiast rozgrywki zainaugurowali też mężczyźni, którzy rozegrali eliminacje do turnieju głównego.

Zaproszenie na imprezę stars

Turniej BELLA Plaża Gotyku Toruń 2017 w pełni. Z tej okazji zapraszamy na turniejową imprezę integracyjną - już dzisiaj!
Subscribe to this RSS feed

Organizatorzy:
close

NEWSLETTER - Bądźmy w kontakcie!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje jako pierwszy.

Zapisując się do naszego newslettera wyrażasz zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych przez NATE Piotr Kaczmarek z siedzibą w Toruniu przy ul. Witosa 9B/21, 87-100 Toruń, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 poz. 1182 ze zm.). NATE informuje, że administratorem Twoich danych osobowych jest NATE. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Przesyłanie przez NATE Piotr Kaczmarek z siedzibą w Toruniu przy ul. Witosa 9B/21, 87-100 Toruń informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2013 poz. 1422 ze zm.).