Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

MISTRZOSTWA POLSKI 2019 w Toruniu!

W miniony weekend, tj 4-5.11.2017 odbyło się w spotkanie organizatorów siatkówki plażowej w COS OPO Spała.
Omawiane były plany organizacyjne na nadchodzący rok 2018. Uzgadniano terminy turniejów, wymieniano poglądy oraz spostrzeżenia dotyczące zakończonego sezonu siatkówki plażowej. Najważniejsza jednak dla nas informacja przyszła niespodziewanie z rąk przedstawiciela Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
Przewodniczący Wydziału Siatkówki Plażowej, Pan Rafał Pośpiech przekazał na ręce Wojciecha Kaczmarka list intencyjny potwierdzający organizację w Toruniu Finału Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn w roku 2019.
Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika podejmie się organizacji już za niespełna 2 lata najważniejszego turnieju w olimpijskiej dyscyplinie sportu jaką jest Siatkówka Plażowa.
W ramach 10-tego jubileuszu BELLA Plaży Gotyku Toruńskie Stare Miasto stanie się głównym miejscem zmagań najlepszych siatkarek i siatkarzy plażowych.
Nim jednak będzie nam dane zasiąść na specjalnie wybudowanych trybunach wśród niemal 2 tysięcy kibiców czeka nas 9-ta edycja BELLA PLAŻY GOTYKU, która odbędzie się w dnia 4-17.06.2018.
Przyszłoroczna edycja na Rynku Nowomiejskim w Toruniu będzie przetarciem przed wielkim Finałem do którego już zaczęliśmy się przygotowywać.
close

NEWSLETTER - Bądźmy w kontakcie!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje jako pierwszy.

Zapisując się do naszego newslettera wyrażasz zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych przez NATE Piotr Kaczmarek z siedzibą w Toruniu przy ul. Witosa 9B/21, 87-100 Toruń, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 poz. 1182 ze zm.). NATE informuje, że administratorem Twoich danych osobowych jest NATE. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Przesyłanie przez NATE Piotr Kaczmarek z siedzibą w Toruniu przy ul. Witosa 9B/21, 87-100 Toruń informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2013 poz. 1422 ze zm.).