Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

2018 już w planach!

Jeszcze kurz dobrze nie opadł na toruńskim Starym Mieście po tegorocznej plaży, a już śpieszymy z wieściami o 2018 roku!
Złożyliśmy akces do organizacji Finału Akademickich Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.
W dniu dzisiejszym możemy potwierdzić że nasza kandydatura została przyjęta i teraz już pozostaje tylko czekać na oficjalne rozstrzygnięcie.
Kontrkandydatem do organizacji jest KU AZS Uniwersytet Gdański.
Czy uda nam się ściągnąć nadmorski turniej do Torunia? Sami jesteśmy tego ciekawi.

Oficjalna informacja:
http://www.ampy.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=946:amp-2018-zestawienie-ofert&catid=17:ogolne&Itemid=205
 
close

NEWSLETTER - Bądźmy w kontakcie!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje jako pierwszy.

Zapisując się do naszego newslettera wyrażasz zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych przez NATE Piotr Kaczmarek z siedzibą w Toruniu przy ul. Witosa 9B/21, 87-100 Toruń, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 poz. 1182 ze zm.). NATE informuje, że administratorem Twoich danych osobowych jest NATE. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Przesyłanie przez NATE Piotr Kaczmarek z siedzibą w Toruniu przy ul. Witosa 9B/21, 87-100 Toruń informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2013 poz. 1422 ze zm.).