Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Nasi partnerzy: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA

Podobnie do lat poprzednich, tak i w tegorocznej edycji Plaży Gotyku, naszym partnerem strategicznym są Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA.
Użyczając nazwy jednej ze swoich marek – BELLA – stali się też ponownie sponsorem tytularnym naszego turnieju.

BELLA – marka Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych SA staje się powoli jednym z nieodłącznych elementów zmagań plażowych na Rynku Nowomiejskim w Toruniu. Miejscowy globalny producent i dostawca artykułów higienicznych, kosmetycznych, wyrobów i usług medycznych już po raz kolejny zaangażował się w organizację Plaży Gotyku. Poznajcie dokładniej – TZMO SA.

W ciągu ponad 65 lat istnienia firmy jej jakość i wyroby zostały docenione na całym świecie. Marki Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych (m.in. BELLA, SENI, BELLA HAPPY, POLLENA EVA) są jednymi z najlepiej rozpoznawanych na rynku polskim, jak i zagranicznych. Ich produkt trafiają do blisko 80 krajów w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej czy Australii.  Firma ta nie tylko związana jest z produkcji wyrobów medycznych, kosmetycznych i higienicznych. Posiada spółki handlowe i centra logistyczne w wielu krajach, a jej fabryki, linie produkcyjne czy też zastosowane technologie charakteryzuje innowacyjność, odpowiedzialność i doświadczenie.

Grupa TZMO  dostarcza na rynek polski i światowy produkty i usługi o najwyższej jakości, dzięki którym żyje im się łatwiej, wygodniej i bezpieczniej. Odpowiada nie tylko na ich aktualne potrzeby, ale także przewiduje, czego będą potrzebowali w przyszłości i stara się zapewnić im to już dziś. Nie zamyka się więc na sam rozwój firmy, inwestycje i produkcję. TZMO SA konsekwentnie rozwija także działalność na rzecz społeczeństwa. Misją grupy jest propagowanie zdrowego, aktywnego stylu życia. Dlatego jedną z dziedzin objętą wsparciem Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych jest sport. Grupa jest partnerem wielu wydarzeń zarówno lokalnych jak i o zasięgu międzynarodowym.

O klasie oraz pozycji naszego partnera świadczą nie tylko wyniki. Zaangażowanie TZMO w promocję polskiego przemysłu, poziom świadczonych usług i jakość produktów – wszystko to zyskuje uznanie w oczach członków wielu kapituł konkursowych, a władze firmy mają okazję do odbierania licznych nagród. Także tych niezwykle prestiżowych - przyznawanych przez władze kraju.

Jesteśmy dumni, że nasz turniej od wielu lat wspierany jest przez tak uznaną w Polsce i na świecie markę.