Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Aktualności

MISTRZOSTWA POLSKI 2019 w Toruniu! stars

W miniony weekend, tj 4-5.11.2017 odbyło się w spotkanie organizatorów siatkówki plażowej w COS OPO Spała.

Wolontariat oczami BELLA Plaży Gotyku stars

Czerwiec dobiega końca. Miesiąc otworzyliśmy startem BELLA Plaży Gotyku Toruń 2017, a „gotyckie” zmagania trwały kilkanaście dni. Chcemy nałożyć klamrę i zamknąć ten miesiąc także toruńskim akcentem.

2018 już w planach! stars

Jeszcze kurz dobrze nie opadł na toruńskim Starym Mieście po tegorocznej plaży, a już śpieszymy z wieściami o 2018 roku!

​„Gotycki” triumf Ociepskiego i Łukasika stars

Kolejna edycja BELLA Plaży Gotyku Toruń 2017 przeszła do historii. Tegoroczne zmagania należały do jednych z najciekawszych i najbardziej emocjonujących w historii tego turnieju.

Grand Prix Polski mężczyzn - wyniki (niedziela) stars

Bella Plaża Gotyku Toruń 2017 powoli dobiega końca. W sobotę rozstrzygnęliśmy turniej siatkarek. Przed nami ostatnie już zmagania w turnieju mężczyzn. Poniżej zestawienie dzisiejszych spotkań oraz wyniki.

BELLA Plaży Gotyku Toruń 2017 po pierwszych rozstrzygnięciach stars

Sobota to dzień, w którym grę w turnieju Bella Plaży Gotyku Toruń 2017 zakończyły kobiety. Na najwyższym stopniu podium stanęły Magdalena Saad oraz Dorota Strąg, które w finale pokonały duet Zdon/Biranowska.

Grand Prix Polski kobiet - wyniki stars

Turniej główny Grand Prix Polski w siatkówce plażowej kobiet wszedł w decydującą fazę i przed nami najważniejsze mecze. Poniżej zestawienie spotkań oraz wyniki już zakończonych meczów.

Turniej główny GPP mężczyzn - wyniki stars

Od rana na boiskach Zespołu Szkół nr 10 toczy się walka w turnieju głównym Grand Prix Polski w siatkówce plażowej mężczyzn. Poniżej zestawienie meczów oraz wyniki.
close

NEWSLETTER - Bądźmy w kontakcie!

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najnowsze informacje jako pierwszy.

Zapisując się do naszego newslettera wyrażasz zgodę na:

Przetwarzanie moich danych osobowych przez NATE Piotr Kaczmarek z siedzibą w Toruniu przy ul. Witosa 9B/21, 87-100 Toruń, w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 poz. 1182 ze zm.). NATE informuje, że administratorem Twoich danych osobowych jest NATE. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Przesyłanie przez NATE Piotr Kaczmarek z siedzibą w Toruniu przy ul. Witosa 9B/21, 87-100 Toruń informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2013 poz. 1422 ze zm.).